Nebulophone мікроконтролерний синтезатор з шаленим звуком

Судячі з відео  Nebulophone один з кращих звукових  DIY(саморобних) синтезаторів з тих які я взагалі бачив. Особливо коли ти зважаєшь на простоту конструкції . Вона містить AVR и операційний підсилювач. The rest of the parts are just a few handfuls of inexpensive components.

Пристрій розроблений компанією Bleep Labs, и вони продають набір на своєму сайті. Але  це відкритій проект тому ви можете зробити свій прилад згідно їх інструкцій, так як це зробив [BlinkyBlinky]  його варіант.

ATmega328 керує пристроєм, якій використовується в Arduino Duemilanove. Клавіатура це набір доріжок друкованої плати під’єднаних до мікроконтроллера. Це відкриті площинки на платі та що додається в наборі, в саморобній версії це шматочки мідної фольги приклеєні до плати sp припаяними проводами. Клавіші активуються  спеціальним конектором , це досить звичайна практика в  ксілофонних пристроях. Можливо у вас вже є всі деталі для цього пристрою, тож можливо комусь закортить зробити цю божевільну штуку одного похмурого зимового вечора.

 

[Thanks Wybren] origanal article

1 Comment to Nebulophone мікроконтролерний синтезатор з шаленим звуком

  1. Proteus сказав:

    Как здорово!!!

Залишити відповідь