CAT Інтерфейс для SW2016 mini

Всім привіт вирішив додати функцію CAT для  своєї SW2016 mini

Подробиці нижче.

CAT інтерфейс дозволяє змінівати частоту, діапазони, включати передачу використовуючи персональний комп’ютер не застосовуючи органи керування самого трансивера. Це дуже зручно коли ти працюєш у цифрових видах зв’язку.

Модифікація заключається в тому що до синтезатора SW2016 mini додається USB-UART перехідник на базі мікросхеми FT232RL. Будем використовувати готовий модуль який можна купити на ebay.

Пререпаяв роз’єм на microUSB. Сформував передню панель і виніс на неї світлодіоди.

Схема підключення перехідника відповідає повній версії SW2016

Так як для функцій CAT в мікроконтроллері Atmega32 мало флешпам’яті треба замінити його на Atmega644-PA. І прошити прошивкою з підтрикою CAT.

Обрізаєм ніжки мікроконтроллеру Atmega32 щоб не пошкодити дисплей з іншої сторони плати, при випаюванні контроллера паяльним феном. Ніжки знімаємо голковим жалом на мінімальній для відпаювання температурі.

Разом з тим замінюємо стабілізатор LC7808 на стабілізатор з низьким падінням LM2940T 8,0 це дозволить позбутись самозбудження підсилювача низької частоти при низький напрузі живлення і живитись від батереї з напругою менше 10 вольт тобто можливо навідь працювати від 3S літій-іонної батареї що зручно по вазі батареї у походах.

Збираємо все разом.

Зібраний корпус.

Відео роботи CAT інтерфейса в програмі MixW

MixW В режимі прийому

MixW В режимі передачі.

Залишити відповідь